20
Вересня

«Вотранс» йде далі в Кубку України серед аматорів

У драматичному протистоянні у Коломиї лучани зуміли вибороти путівку до наступного раунду.

Після вольової перемоги над «Покуттям» у домашньому поєдинку (3:1) на підопічних Романа Максимюка чекав дуже важкий виїзд до Коломиї. Утім, на Прикарпатті усе почалося для «Вотранса» так, що краще не придумаєш – уже в першому таймі Василь Шишка відкрив рахунок у матчі. Утім, продовження нагадало матч у Підгайцях – господарі поля ще у першому таймі забили тричі і абсолютно вирівняли становище за сумою двох поєдинків.

У підсумку, справа дійшла до серії пенальті, де більш вдалими були наші футболісти – 6:5! Таким чином, «Вотранс» зазнав першої поразки у сезоні, однак крокує до 1/8 фіналу аматорського Кубка України.