17
Липня

Федерація футболу Волині застерігає!

До уваги членів ФФВ, функціонерів та керівників команд - учасників змагань під егідою ФФВ

Вісім років тому Федерація футболу Волині вперше організувала змагання з пляжного футболу «Кубок Світязя» на берегах Шацьких озер. Другий рік поспіль змагання присвячуються пам’яті засновника турніру, відомого футболіста, який створив імідж волинського пляжного футболу Адальберта Корпоная. Цього року подібні змагання відбудуться 20-22 липня на березі озера Чорне Велике у смт.Шацьк. Його організовує Федерація футболу Волині спільно із Шацькою районною Федерацією футболу, Шацькою районною радою та Шацькою селищною радою-ОТГ. Щорічно турнір у плані заходів  ФФВ, затвердженого відділом у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації. «КУБОК СВІТЯЗЯ-2018» з пляжного футболу пам’яті Адальберта Корпоная є офіційним змаганням під егідою ФФВ.

Повідомляємо, що ще один турнір із пляжного футболу у ці ж терміни організовують у Шацькому районі люди, які не мають ніяких стосунків із організаторами змагань під егідою ФФВ та партнерів.

Федерація футболу Волині повідомляє членів організації, функціонерів та керівників команд про дотримання Статуту і залишає за собою право накладення дисциплінарних санкцій за його порушення.

Запрошуємо команди долучитися до турніру під егідою Федерації футболу Волині. Усі деталі можна дізнатися за контактним номером телефону – 0973022152 (Сергій Стаднік).

Регламент турніру - за посиланням