15
Червня

«ЛСТМ» – знову чемпіон Волині

Дива не сталося: «будівельники» не відклали справу «на потім», обіграли «Стир» та здобули четверте поспіль звання найсильнішої команди області.

Без сумніву центральний матч туру команда Олега Федюкова розпочала згідно зі своїм статусом та реалізувала одну з перших нагод для взяття воріт, коли Андрій Пушкарчук відкрив рахунок у матчі. Гравці «Стиру» намагалися нав’язати боротьбу чинним чемпіонам області, однак до перерви пропустили ще раз – від Олександра Неделюка. Переламати хід зустрічі гості могли на початку другого тайму, однак з усіх своїх шикарних моментів зусиллями Івана Портянка реалізували лише один. А далі за справу взявся, без сумніву, найкращий гравець чемпіонату Тарас Кабанов, який спочатку організував другий гол Олександра Неделюка, а потім відзначився сам та вирішив долю матчу. 4:1 – «ЛСТМ» ще за два тури до завершення обласної першості оформив звання чемпіона Волині, а такий успіх Олег Федюков та його підопічні святкують уже четвертий рік поспіль!

«Ковель-Волинь» та «Ласка», мабуть, розуміли, що їм цього сезону залишається поділити між собою два «не золоті» комплекти медалей, хоча від цього важливість їх поєдинків свого рівня не втрачала. Підопічні Юрія Романчука ще до перерви організували перевагу над «Колосом» у два голи, один з яких знову забив «ненаситний» на бомбардирські подвиги Максим Самойліч. На початку другого тайму «червоні» забили ще раз, а все, що до фінального свистка вони дозволили супернику – це гол престижу Олександра Ващука.

Боратинській «Ласці» було дуже важко проти «ДЮСШ-ВІК» – не в останню чергу «завдяки» новим тренерам «Волині» U-19 Альберту Шахову та Володимиру Гапону, перед якими молодь Володимир-Волинського, мабуть, дуже хотіла себе показати, а тому дала підопічним Олександра Антонюка справжній бій. Усе вирішив гол у першому таймі, який забив Сергій Ясінський, і який залишив команду з Боратина у гонці за срібні медалі обласної першості. А замикатиме «топ-четвірку» змагань уже точно хорівська «Надія». Її гравці не впали у відчай навіть після незабитого Богданом Сидором пенальті. Тим більше, що уже за декілька хвилин він сам і виправився, відкривши рахунок у поєдинку. А другий гол від відомого футболіста Володимира Бобилєва забезпечив команді крутий прогрес у порівнянні з минулим сезоном – цього року «Надія» фінішує четвертою.

Чемпіонат Волині. Група 1. 20-й тур:

13 червня (середа)

Колос (Ківерці) – ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) 1:3 (Олександр Ващук, 66 – Петро Ткачук, 18, Максим Самойліч, 45, Володимир Хмелярський, 48)

Агропродукт (Горохів) – Надія (Хорів) 0:2 (Богдан Сидор, 19, Володимир Бобилєв, 23)

14 червня (четвер)

Ласка (Боратин) – ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) 1:0 (Сергій Ясінський, 15)

ЛСТМ (Луцьк) – Стир (Старий Чорторийськ) 4:1 (Андрій Пушкарчук, 8, Олександр Неделюк, 37, 64, Тарас Кабанов, 69 – Іван Портянко, 58)