27
Травня
Дитяча ліга Волині U-12 (ГРУПА "А" ТА "Б")
КАЛЕНДАР ДИТЯЧОЇ ЛІГИ 2023 р. (U-12)
Група "А"
27.05 (субота), м. Луцьк, стадіон ВНУ (вул. С.Тимошенка, 30)
Арбітри: Шульгач А., Борошук Олексій, Журибіда Віктор
Результати:
27.05 (субота), м. Луцьк, стадіон ВНУ (вул. С.Тимошенка, 30)
Арбітри: Шульгач А., Борошук Олексій, Журибіда Віктор
Результати:
12:00 Адреналін-11 - Волинь-11-2 - 0:1 (0:1)
Голи: Бусько Олександр, 10
Голи: Бусько Олександр, 10
12:40 Волинь-11-1 - ДЮСШ №4 - 0:0(0:0)
13:20 Адреналін-11 - Респект - 5:1 (2:0)
Голи: Захарчук Матвій, 1, 18, 21; Засєкін Роман, 11; Величко Андрій, 23 - Кубай Владислав, 28
Попередження: Дерев'янко Артем, Кубай Владислав (обидва - Респект)
Голи: Захарчук Матвій, 1, 18, 21; Засєкін Роман, 11; Величко Андрій, 23 - Кубай Владислав, 28
Попередження: Дерев'янко Артем, Кубай Владислав (обидва - Респект)
14:00 ДЮСШ №4 - Волинь-11-2 - 0:4 (0:1)
Голи: Назарчук Матвій, 14; Петров Владислав, 16; Бусько Олександр, 26, 30
14:40 РДЮСШ Рожище-11 - Респект - 0:1 (0:1)
Гол: Кубай Владислав, 15
15:20 Волинь-11-1 - Адреналін-12 - 2:0 (1:0)
Голи: Цюпях Павло, 15; Грузинський Дмитро, 22
Гол: Кубай Владислав, 15
15:20 Волинь-11-1 - Адреналін-12 - 2:0 (1:0)
Голи: Цюпях Павло, 15; Грузинський Дмитро, 22
16:00 РДЮСШ Рожище-12 - Легіон 5:1 - (2:0)
Голи: Антонюк Максим, 2, 18; Шелест Андрій, 9, 20; Власюк Марк, 25 - Токарчук Дарина, 26
Голи: Антонюк Максим, 2, 18; Шелест Андрій, 9, 20; Власюк Марк, 25 - Токарчук Дарина, 26
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ГРУПА "А"
КОМАНДА | І | В | Н | П | М | 0 | |
1 | Волинь-11-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 34-0 | 18 |
2 | Волинь-11-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 13-2 | 14 |
3 | Адреналін-11 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16-4 | 13 |
4 | ДЮСШ №2-11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 71-2 | 12 |
5 | Волинь-12-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 15-0 | 10 |
6 | ДЮСШ №2-12 | 4 | 3 | 1 | 0 | 21-4 | 10 |
7 | ДЮСШ №4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9-15 | 10 |
8 | РДЮСШ Рожище-12 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9-31 | 9 |
9 | Респект | 5 | 2 | 0 | 3 | 4-14 | 6 |
10 | Цумань-Карпилівка | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | 4 |
11 | ФК Боратин | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | 3 |
12 | Волинь-12-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-7 | 3 |
13 | РДЮСШ Рожище-11 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3-19 | 3 |
14 | Адреналін-12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0-16 | 0 |
15 | Легіон | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-35 | 0 |
Бомбардири:
14 - Бусько Олександр (Волинь-11-2)
7 - Борисов Владислав (ДЮСШ №2-12)
6 - Захарчук Матвій (Адреналін-11), Максимчук Святозар (ДЮСШ №2-12), Назарчук Матвій (Волинь-11-2), Ярощук Дмитро (ДЮСШ №2-11)
КАЛЕНДАР ДИТЯЧОЇ ЛІГИ 2023 р. (U-12)
Група "Б"
27.05 (субота), м. Ковель, стадіон ФОК
Результати:
27.05 (субота), м. Ковель, стадіон ФОК
Результати:
1 поле
10:00 Тайм - ДЮСШ Люблинець - 2:0 (1:0)
Голи: Мазур Марко, Голодов Орест.
10:40 ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель 11-2 1:2 (1:0)
Голи: Ващук Давид 17 - Король Максим, 11; Буданов Даніель, 22
11:20 ФЦ Ковель 11-1- ДЮСШ Люблинець - 3:0 (1:0)
Голи: Фесь Адріан, 4; Шелипей Давид, 18; Чапко Матвій, 22
2 поле
10:00 ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Камінь-Каширський - 1:2(1:1)
Голи: Ветров Гліб, 3 - Тарасюк Назар, 11; Півень Артем, 21
10:40 Тайм - ФЦ Ковель 11-1 - 0:2 (0:0)
Голи: Фесь Адріан, 20, 21
Голи: Фесь Адріан, 20, 21
11:20 ДЮСШ Камінь-Каширський - ФЦ Ковель 11-2 - 0:1 (0:1)
Гол: Музичук Петро, 9