09
Березня

ПРОЄКТ "PLAN ЗАХІД"

Протягом лютого 2023 року проєкт Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» та Асоціації футболу Волині з психосоціальної підтримки дітей, постраждалих внаслідок війни, продовжив свою діяльність у Волинській області.
Дворазові на тиждень футбольні заняття проводилися у 4 секціях:
- тренера Юрія Павельчука (Липинська громада);
- Миколи Яроховича (Луцьк);
- Валентина Рижука (Луцьк);
- Дениса Левчука (Ківерцівська громада).
66 дітей було залучено до спортивних, безпекових занять та психологічних тренінгів.
Проведено 31 навчально-тренувальне футбольне заняття, 6 занять з безпекового компоненту (мінна безпека, правила безпеки під час надзвичайних ситуацій, «Трикутник життя», дії населення під час ракетних ударів (бомбардувань), 3 заняття з психологічного компоненту (наприклад «Міжособистісні конфлікти в команді і як їх уникати») за участю психолога НРЦ Вікторії Філатової.
Поряд з цим, 19 лютого на базі Луцької дитячо-юнацької спортивної школи №3 проведено відкритий спортивно-безпековий квест за участю тренерів та дітей з 4 секцій, які беруть участь у проєкті.
До заходу були долучені також представники Головного управління ДСНС та Управління патрульної поліції у Волинській області, психолог, які організували для дітей безпеково-психологічні локації. Приєдналася також і дирекція Луцького зоопарку, яка запросила всіх учасників на безкоштовну екскурсію в заклад.
Проведений захід залишив позитивні відгуки не лише в дітей, але й у їхніх батьків, яких на заході було чимало. Вони висловили слова подяки організаторам, а особливу подяку Фундації за безкоштовно надану спортивну форму та м’ячі для удосконалення спортивної майстерності та участі дітей у спортивно-масових заходах.