10
Лютого

ПРОЄКТ "ПОРУЧ" м. Горохів 

Триває робота щодо надання психосоціальної підтримки дітей, молоді та їх батькам через спортивні заняття в межах проєкту «ПОРУЧ».

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
Спортивна частина заходів з дітлахами проводиться за підтримки Асоціації футболу Волині.  

Мета таких заходів - сприяти психологічному відновленню дітей після пережитого травматичного досвіду війни та подолання страхів. 

9.02.2023р. на локації Горохівського ліцею № 1 ім. І.Я.Франка, проводилися заняття на різних локаціях. З учасниками на декількох локаціях почергово працювали психологи, медичний працівник та тренер. Діти знайомилися, грали різні рухливі ігри з футбольним м’ячем, змагались у естафетах спілкувалися та розважалися. Всі отримали багато позитивних емоцій та подарунки від організаторів.

Більше фото на нашому сайті facebook:  https://www.facebook.com/ffv.at.ua