15
Грудня

Проєкт ПОРУЧ з особливими дітьми 

Вже не вперше для дітей з особливими потребами,  в Волинському національному університеті імені Лесі Українки, було проведено серію розважальних активностей в рамках реалізації спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ». Спортивна частина заходів з дітлахами проводиться за підтримки Асоціації футболу Волині.


Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «Поруч», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. «Поруч» передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.


Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.


За сприяння заступника голови правління ГО "Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку" Катерини Свіщевої до проєкту активно долучили дітей різного віку, які в формі гри спілкувалися з психологом, медичним працівником, брали участь в цікавих естафетах, спортивних іграх.

Більше фото на нашому сайті facebook:  https://www.facebook.com/ffv.at.ua