13
Грудня

Семінар арбітрів 2022 року!

7 грудня 2022 року в спорткомплексі ВНУ відбувся семінар арбітрів та спостерігачів арбітражу Асоціації футболу Волині, на якому підсумували роботу за 2022 рік.

Коротко зупинились на роботі спостерігачів арбітражу як делегатів при дотриманні всіх безпекових норм та вимог Міністерства спорту України та Української Асоціації футболу. З арбітрами було обговорено ключові моменти у сезоні 2022 року, звернули увагу на недоліки та відмітили позитивні рішення.
Делегат УАФ Андрій Супрунюк ознайомився присутніх з вище зазначеним, організацією матчів в Прем’єр-Лізі України під час війни та відмітив, що під час проведення обласних змагань усі команди організували максимальну безпеку під час змагань.

Керівнцитво АФВ та КА АФВ визначили основні напрямки роботи арбітрів на 2023 рік.
Перший заступник Голови АФВ Василь Степанович Кохановський визнав роботу КА АФВ задовільною. Голова Комітету арбітрів АФВ Володимир Журибіда зауважив, що для якіснішого арбітражу потрібна ще більша концентрація до, під час та після матчів.

В другій частині семінару акцент був на проведенні матчів Чемпіонату, Кубків Волині з футзалу, Дитячої ліги Волині.
Спостерігач арбітражу Асоціації футзалу України Роман Матвіюк коротко зупинився на помилках за перші три тури змагань, наголосив на послідовності дій арбітрів. Ще раз освіжив в пам’яті усіх нововведення в Правилах гри. Голова Комітету арбітрів Володимир Журибіда коротко зупинився на ключових моментах в правильності заповнення рапорту арбітра та важливості співпраці з Контрольно-дисциплінарним комітетом АМФВ.

Отже, з максимальною концентрацією на нові тури футзалу! І в очікуванні весняного футболу!