11
Жовтня

Відбувся черговий проєкт  "Психосоціальна допомога дітям постраждалим від збройного конфлікту в Україні"

В рамках проєкту "Психосоціальна допомога дітям постраждалим від збройного конфлікту в Україні", який реалізовують Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей» у співпраці з організаціями допомоги з Нідерландів Giro555, міжнародною неурядовою некомерційною організацією Plan International за підтримки Української Асоціації футболу та Асоціації футболу Волині,для 20 дітей та їх батьків з Донецької та Харківської областей організовано туристичну екскурсію захопливою природою Турійського краю Волинської області.
Організатори екскурсії запропонували дітям відвідини екопарку «Аміла», який є членом Міжнародної асоціації оленярства та вирощування диких тварин, а також засновником Всеукраїнської асоціації з розведення диких тварин та оленярства.
Діти мали змогу не тільки подихати чистим лісовим повітрям, але й відвідати виставку ретротехніки та здійснити цікаву екскурсію на ферму благородного оленя і власноруч погодувати лісових красенів. Також під час екскурсії діти відвідали 3D кінотеатр сільського клубу і переглянули мультисеанс.
Насолоджуючись особливим осіннім відпочинком, чудовою природою краю, смачною українською кухнею, зарядившись позитивними емоціями від побаченого і почутого, діти та дорослі відволіклися від жахливих подій, які їм прийшлося пережити.
По закінченні майже восьмигодинної екскурсії діти дякували за незабутній відпочинок працівникам екопарку, які дали змогу зустрічі з чарівною природою Волинського Полісся та відвідин цікавих локацій.
Волонтери в свою чергу раділи щасливим посмішкам дітей і їх батьків і пообіцяли їм нових цікавих зустрічей. 

Більше фото на нашому сайті facebook:  https://www.facebook.com/ffv.at.ua