16
Серпня

Відбувся черговий проєкт  "Психосоціальна допомога дітям постраждалим від збройного конфлікту в Україні"

15 серпня 2022 року в осередку КЗ ЛМЦФЗН «Спорт для всіх» «Олімпія», на запрошення провідного професіоналу осередку Ніни Лисенко, мав нагоду спільно з волонтером, українською трековою велосипедисткою, Майстром спорту України міжнародного класу, учасницею Олімпійських Ігор Лондона (2016) Іриною Новосад (Папежук) провести теоретичне заняття з мінної безпеки «Небезпека! Це не іграшка!» з дітьми вразливих категорій, внутрішньо переміщеними і дітьми, батьки яких захищають незалежність нашої країни.
Даний захід проводився в рамках проекту: "Психосоціальна допомога дітям постраждалим від збройного конфлікту в Україні", який реалізовують у нашому регіоні Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей» у співпраці з організаціями допомоги з Нідерландів Giro555, міжнародною неурядовою некомерційною організацією Plan International за підтримки Асоціації футболу України.
В діалоговій формі, використовуючи мультимедійну техніку, муляжі гранат та мін, розповів дітям про небезпеку, з якою вони можуть стикнутися, перебуваючи в зоні проведення бойових дій, в лісі, біля пошкоджених будівель, техніки тощо.
Особливу увагу було приділено правилам мінної безпеки та діям у разі їх виявлення, щоб уникнути небезпеки і вберегти своє життя та оточуючих.
По закінченні заняття відповів на численні запитання дітей та дорослих по темі мінної безпеки і правил поведінки з «смертоносними боєприпасами».
Діти з цікавістю і трішки з острахом оглядали муляжі гранат і мін, про які йшлася розмова, ознайомилися з їх технічними характеристиками.
На згадку про зустріч, подарував керівнику сувенір і зробили спільне фото на пам'ять.
Також домовився з дітьми про продовження зустрічі на спортивному майданчику, на якому буде проведено другу частину заняття, а саме - ігри на комунікацію та взаємодію, швидкість та кмітливість.


Більше фото на нашому сайті facebook:  https://www.facebook.com/ffv.at.ua