30
Травня

Проєкт ПОРУЧ 

В м. Луцьк стартував проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом.

 Асоціація футболу Волині активно підтримала ініціативи з проведення спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ». Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

На спортивному майданчику Луцької загальноосвітньої школи №2 Луцької міської ради (директор – Поліщук Р.В.) Асоціація футболу Волині спільно з командою проєкту «ПОРУЧ» зібрала 28 дітей різного віку, серед яких діти-переселенці з Харкова, Донецька, Миколаєва, Луганської, Запорізької області. Усі діти є учнями ЗОШ №2, керівництво якої активно сприяло проведенню заходу.

Діти почергово займалися з психологами (Катерина Голоскокова та Віта Ковальчук), потім грали у рухливі ігри з футбольними м’ячами, проводили естафети з тренерами Оленою Хомич та Дмитром Голоскоковим, який вдало поєднував тренування з переодяганнями в мультиплікаційного героя, що викликало бурхливі позитивні емоції в дітей. І на завершення медичний волонтер Сергій Калахан у формі гри демонстрував та розказував про корисні та некорисні речі для здоров’я, про перші дії у випадку травм тощо.

Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Дані заходи щотижнево плануються проводитись на території Волинської області. Керівники громад, навчальних закладів, батьки, які бажають залучити дітей до участі у проєкті, можуть звертатися в Адміністрацію АФВ (контактна особа - Журибіда Володимир (066-307-74-59).


Більше фото на нашому сайті facebook:  https://www.facebook.com/ffv.at.ua