11
Жовтня

13-Й ТУР ВИЩА ТА ПЕРША ЛІГА 

ВИЩА ЛІГА

13-й тур

9.10.(субота) 

АСК Забороль -Агропродукт Горохів 2:1 (0:0)

Голи: Дмитрук Ігор 63,  Васільєв Максим 70, - Скопик Олександр 84.
Попередження:Марцьоха Андрій 38(Агропродукт), -  Дмитрук Ігор 56, Степанюк Назар 85 (Забороль).
Арбітр:Журибіда Володимир, Лисиця Назарій, Хомич Олена 
Спостерігач арбітражу: Школьний І.
Час проведення матчу: 16:30
Місце проведення: с. Боратин
 
10.10.(неділя)

ЛСТМ №536 
ФК Шахтар Нововолинськ 2:0 (0:0)

Голи: Неделюк Олександр 48, Махнюк Ігор 65.
Попередження: Сісарук Андрій 63 (Шахтар Нововолинськ).
Арбітр: Шевчук Андрій, Юхименко Михайло, Кузьмич Назарій
Спостерігач арбітражу:Журибіда В.
Час проведення матчу: 13.00
Місце проведення: с. Княгининок 

ФК Володимир - ФЦ Ковель-Волинь 1:2 (0:1)
Голи: Зубко Сергій Автогол 29, Олексюк Іван +86, - Ющук Артем 55.
Попередження: Панченко Владислав 57, Омелян Максим 64, Олексюк Іван 71, Полетій Владислав 75, Островський Олег 87(усі Володимир), - Малиш Ігор тренер ФЦ Ковель-Волинь.
Вилучення: Малиш Ігор тренер ФЦ Ковель-Волинь, 71 -друге попердження! Островський Олег 90+2 Володимир - друге попередження!
Арбітр: Дмитрук Богдан, Леончук Олександр, Гупало Богдан
Спостерігач арбітражу: Школьний І.
Час проведення матчу: 14.00
Місце проведення: м. Нововолинськ

ФК Надія Хорів - ФК Вотранс 0:4 (0:1)
Голи: Завадович Тарас 28,73, Тубічукву Даніель 53, Біскуб Святослав 76.
Попередження:  Тананайко Кирил 12, Редько Микола 35, Гаврилюк Владислав 43(усі Надія), - Шандрук Роман 42, Никитюк Андрій 45(усі Вотранс)
Арбітр: Твердяк Микола, Шульгач Андрій, Гапон Любомир
Спостерігач арбітражу: Супрунюк А.
Час проведення матчу: 13.00
Місце проведення: с. Козлів


ПЕРША ЛІГА

13-й тур

9.10 (субота)

ФК Турія Затурці - ФК Торпедо Боратин 1:3 (0:1)

Голи: Ліщук Максим 76, - Громійчук Богдан 22, Дорецький Сергій 27, Сатаров Олександр 60.
Попередження: немає
Арбітр: Твердяк Микола, Шульгач Андрій, Гапон Любомир
Спостерігач арбітражу: Оришкевич В.
Час проведення матчу: 16.30
Місце проведення: с. Затурці

10.10. ( неділя)
ФК Олика  - ФК Камінь- Каширський 0:1 (0:0)
Голи:Гунчик Іван 55.
Попередження: Дзекан Максим (Олика).
Арбітр: Лисиця Назарій, Гоза Руслан, Оришкевич Максим
Спостерігач арбітражу: Савчук А.
Час проведення матчу: 11.00
Місце проведення: м. Ківерці

ФК Рубіж Любомль - ФК Прип'ять Любешів 6:1 (3:1)
Голи: Портянко Іван 12 Автогол, Мамоду Сіесей 14,25, 45+1, Тарасюк Станіслав 73,90, Мітяєв Юрій 75.
Попередження: Савчук Євген17, Крисько Олександр 96 (Прип'ять), - Козловський Денис 20 (Рубіж).
Арбітр: Климук Юрій, Шевчук Олександр, Стаднік Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік О.
Час проведення матчу: 14.00
Місце проведення: м. Любомль

ФК Локомотив Ківерці - ФК Олімпія 5:1 (2:0)
Голи: Гезун Олескандр 2, Чепура Юрій 41, Брись Андрій 50, Шмига Павло 85, Стоянович Олексій 90, - Читкайло Олександр 18+.
Попередження: Лобанов Андрій 42, Читкайло Олександр 42, Коваценко Андрій 77 Грицюк Назар 57( усі Олімпія), - Чепура Юрій48 (Локомотив).
Арбітр: Гоза Руслан, Півовар Богдан, Байцим Анатолій
Спостерігач арбітражу: Байцим А.
Час проведення матчу: 14.00
Місце проведення: м. Ківерці