04
Вересня

«ЛСТМ» зіграє матч-відповідь Кубка України серед аматорів

Суперниками чемпіонів обласної першості стане «Юність» із села Верхня Білка Львівської області.

Кубок України серед аматорських команд. Перший етап. 5 вересня, село Княгининок Луцького району. Початок – 16:00.

Пан або пропав – відступати підопічним Олега Федюкова у завтрашньому матчі буде дійсно нікуди. У першому матчі вони провели не зовсім виразний перший тайм та пропустили одразу три голи, відповівши на них лише взяттям воріт у виконанні Дмитра Горщарука. Тиск «будівельників» у другому таймі вилився лишень у гол Олександра Неделюка, тоді як господарі першого матчу відповіли на нього ще одним. Відтак, у першому поєдинку лучани дали опонентам фору у два голи – 2:4.

Попри це, ситуацію можна буде виправити у домашній частині дуелі. Вихідними «ЛСТМ» роззабивався у першому матчі нового чемпіонату області проти традиційно незручних суперників зі «Стиру» та святкували у підсумку переконливу перемогу – 7:1. Тож і у майбутньому матчі, що відбуватиметься у Княгининку, багато що залежатиме саме від господарів поля. А у випадку успіху «будівельники», як і інша луцька команда – «Вотранс» (який свого суперника через зняття зі змагань пройшов без бою) – представлятимуть наш край на другому етапі змагань. Тому – усі на футбол!