22
Червня

Команди «Волині» – переможці Другої ліги ДЮФЛ та Дитячої ліги 

Напередодні відбулися вирішальні етапи обидвох змагань, у яких тріумфували найстарші їх учасники з луцької «Волині».

У Другій лізі ДЮФЛ Волині за звання переможців змагань боролися команди «Волинь-04» та «Волинь-05». Як і у півфіналі проти суперників з «Ковеля-Волині», підопічні Олександра Неделюка знову тріумфували з комфортним підсумковим рахунком – 4:0. По два голи у складі переможців змагань на свій рахунок записали Володимир Гарбарук та Олександр Шевчук. «Волинь-05», таким чином, посіла у Другій лізі другу підсумкову сходинку, а «Ковель-Волинь» можна вітати з почесним «бронзовим» місцем у змаганнях.

Окрім команд після фіналу відзначили також переможців у індивідуальних номінаціях. Так, найкращим воротарем турніру став «перший номер» переможців змагань Антон Даценко, а його одноклубник Володимир Гарбарук – найкращим бомбардиром Другої ліги (16 забитих голів). Найкращим нападником турніру з таким самим багажем забитих м’ячів визнали Миколу Чернюка з «Волині-05» (яка, до слова, цього року дебютуватиме у ДЮФЛ України), а найкращим захисником – Сергія Корнійчука з «Ковеля-Волині».

Більш детальну статистику турніру можна переглянути на старому сайті Федерації футболу Волині за посиланням.

У Дитячій лізі Волині півфінали та фінали грали в один день – 22 червня. У першому матчі «Волинь-06-2» з досить великим запасом переграли своїх одноклубників з «Волині-06-1»: чотири «сухі» голи суперникам відправили ще у першому таймі, а після перерви «дубль» Артема Степанова сформував підсумковий рахунок – 6:1. А от у матчі «Волині-07» та ДЮСШ №2 голи почали забивати аж у серії пенальті, адже основний час матчу завершився нульовою нічиєю. У «лотереї» щасливий квиток отримали гравці «Волині-07», які й вийшли до фіналу змагань.

Долю вирішального поєдинку Дитячої ліги вирішив один гол Захара Возняка з «Волині-06-2», яка у підсумку стала переможцем турніру. «Волинь-07», таким чином, посіла друге місце. А у «втішному фіналі» на голи Еміля Цьося та Артема Литвиненка з «Волині-06-1» гравці ДЮСШ №2 відповіли лише одним у виконанні Михайла Хомича. Підсумковий рахунок зустрічі (2:1) приніс бронзові медалі змагань саме команді «Волинь-06-1».

Цікаво, що з індивідуальних номінацій переможці змагань з «Волині-06-2» отримали лише найкращого бомбардира змагань, і там Володимир Тимошевич поділив це звання з Павлом Назаруком з «Ковеля-Волині-06»: обидва гравці протягом сезону засмутили команди-суперниці по 29 разів. Найкращим воротарем турніру став Володимир Філяровський з «Волині-07», захисником – Іван Філіпчук з «Волині-06-1», а нападником – Михайло Хомич з команди ДЮСШ №2.

Більш детальну статистику Дитячої ліги Волині з попередніми етапами змагань можна побачити на старому сайті Федерації футболу Волині за посиланням.

 

У Лізі 2 Дитячої ліги Волині тріумфувала ковельська команда «Тайм», яка у фінальному протистоянні обіграла суперників з «Олімпії» (Княгининок) – 2:1. Третю сходинку у змаганнях посіла команда ДЮСШ Старої Вижівки. Найкращим воротарем змагань став Тимофій Місюра з «Олімпії», кращим захисником – Роман Коваль (ДЮСШ Стара Вижівка), кращим нападником – Володимир Ярмолюк з «Тайму», а кращим бомбардиром змагань – Валентин Федорук з команди РДЮСШ Рожище.