12
Червня

Час розгромів: огляд футбольного уік-енду на Волині

Чотири найкращі команди турнірної таблиці упевнено довели свою перевагу над опонентами, чинні чемпіони області з «ЛСТМ» залишаються за крок від повторення минулорічного успіху, а у нижній групі відновилася інтрига у боротьбі за найвищу сходинку рейтингу.

Дива не сталося – «ЛСТМ» таки привіз з Володимира-Волинського потрібну перемогу. «ДЮСШ-ВІК», який ще декілька тижнів тому несподівано став першою і поки що єдиною командою, яка цього сезону переграла «будівельників», цього разу тримав удар лише півгодини ігрового часу. Ще до перерви у грі Тарас Кабанов та Олександр Неделюк сформували перевагу команди Олега Федюкова, а у другому таймі довели матч до розгрому – 0:7. Тепер до четвертого поспіль титулу чемпіона області «ЛСТМ» залишилась одна «вікторія», й ніхто не здивується, якщо її лучани здобудуть уже посеред тижня, коли в рамках чемпіонату прийматимуть «Стир».

Команда зі Старого Чорторийська, у свою чергу, вдруге за сезон не змогла нічого протиставити «Ласці». При цьому, як і «ЛСТМ», боратинський колектив до ігрового «антракту» забив лише двічі, а основне «шоу» залишив на другий тайм. Гра стала «бенефісом» Сергія Ясінського, який оформив «хет-трик», а підсумковий рахунок зустрічі вийшов більш ніж переконливим – 7:1 на користь підопічних Олександра Антонюка.

«Ковель-Волинь» розпочав тур ще у суботу, а за забитими голами не надто відстав від сусідів по таблиці. У грі проти «Агропродукта» двоє ковельчан відзначалися «дуплетами»: у першому таймі таким героєм став Артем Ющук, а після перерви – Максим Самойліч. А хорівська «Надія» розгромом ківерцівського «Колоса» повернула собі упевненість у боротьбі за «топ-четвірку» чемпіонату.

Чемпіонат Волині. Група 1. 19-й тур

9 червня (субота)

Надія (Хорів) – Колос (Ківерці) 4:0

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) – Агропродукт (Горохів) 5:1 (Артем Ющук, 11, 14, Максим Самойліч, 51, 77, Владислав Шулипа, 58 – Назарій Лич, 25)

10 червня (неділя)

Стир (Старий Чорторийськ) – Ласка (Боратин) 1:7 (Володимир Брич, 84 – Дмитро Бурковський, 5, Сергій Ясінський, 38, 53, 90, Владислав Козачок, 46, Олександр Назарчук, 63, з пенальті, Назарій Сеник, 87)

ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) – ЛСТМ (Луцьк) 0:7 (Тарас Кабанов, 30, 51, Олександр Неделюк, 35, Андрій Кодлубай, 46, Ігор Махнюк, 57, Тимур Романець, 58, 77)

22

У другій групі інтрига в боротьбі за підсумкове дев’яте місце таки відродилася. Усе це стало можливим завдяки «Вікторії», яка у очному протистоянні переграла «Шахтар». Номінальні гості (а по факту – господарі) поєдинку двічі відігравалися після голів Максима Матвійчука та Леоніда Єфремова, однак на вирішальний «укол» від Владислава Дячука за півгодини до фінального свистка відповісти уже не зуміли – 3:2.

Така перемога залишає хороші шанси на звання «кращого серед гірших» копачівському «Торпедо». Після пропущеного голу в дебюті поєдинку проти «Прип’яті» підопічні Сергія Богунова видали вибухові останні двадцять хвилин першого тайму, і на перерву команди пішли вже за рахунку 6:1 на користь господарів поля. Врятувати такий матч для любешівських гостей було нереально, а тому «торпедівці» можуть у разі перемоги в наступному турі до останнього претендувати на дев’яту сходинку таблиці – у завершальному турі вони гратимуть проти конкурентів з «Шахтаря» у себе вдома…

У ще одному матчі туру глядачі у Затурцях побачили лише один гол, і на їх розчарування його забила не місцева команда. Іваничівский «Колос», таким чином, після перемоги зумів відірватися у таблиці від «Прип’яті» та майже на сто відсотків забезпечити собі підсумкове 12-те місце у чемпіонаті Волині цього сезону.

Чемпіонат Волині. Група 2. 18-й тур:

Торпедо (Копачівка) – Прип’ять (Любешів) 6:3 (Ярослав Кухаренко, 26, Дмитро Дмитрук, 29, Тарас Бондарчук, 32, Вадим Шутовський, 33, 40, Дмитро Медунецький, 36 – Тарас Токарчук, 2, Олександр Крисько, 59, Віталій Романович, 84)

Вікторія (Луцький район) – Шахтар (Нововолинськ) 3:2 (Максим Матвійчук, 10, Леонід Єфремов, 46, Владислав Дячук, 59 – Іван Жуковський, 44, Андрій Ляшук, 55)

Турія (Затурці) – НФК Колос (Іваничі) 0:1 (Олег Ковальчук, 52)