21
Травня

«ДЮСШ-ВІК» вносить інтригу: огляд 15-го туру чемпіонату Волині

Володарі Кубка Волині обіграли чинних чемпіонів області, а «Ковель-Волинь» та «Ласка» підтягнулися до лідерів першості: другий етап змагань розпочався по-справжньому цікавим туром.

«ЛСТМ» уперше у сезоні втратив очки – це, мабуть, головна подія туру. Як і минулого сезону, проблеми у «будівельників» починаються уже у фінальній групі. Торік підопічні Олега Федюкова дозволили «ДЮСШ-ВІК» вирвати у Княгининку нічию, а цього разу – взагалі повезти додому повноцінні три очки. Чинні чемпіони, як завжди, багато атакували та швидко відкрили рахунок. Утім, нереалізація моментів у підсумку дорого коштувала луцькій команді, яка спочатку дозволила Назарію Богомазу зрівняти рахунок, а наприкінці гри гості з Володимира-Волинського заробили пенальті, який реалізував ще один представник «Волині» U-19 – Андрій Зінь. Фінальний свисток зафіксував несподівану перемогу «ДЮСШ-ВІК» – 1:2.

Конкуренти «ЛСТМ» у боротьбі за чемпіонський титул тим часом не дрімали. Гравці «Ковеля-Волині» святкували перемогу в Горохові завдяки «дублю» Максима Самойліча. Другий гол ковельчанин забив уже в компенсований арбітром час, однак підсумковий рахунок зустрічі (0:2) міг сформуватися й раніше, однак Петро Мороз не реалізував пенальті. Боратинська «Ласка» у першому таймі зустріла відчайдушний спротив від «Стиру», який знову не привіз на гру весь оптимальний склад. Утім, нереалізовані моменти не дозволили команді зі Старого Чорторийська піти на перерву бодай з нічиєю в кишені – свій момент реалізував форвард господарів Юрій Шаула. А у другому таймі «Стир» усе-таки «посипався», а команда Олександра Антонюка у ногу з «Ковелем-Волинню» «підкралася» у таблиці ближче до «ЛСТМ». Упевненою вийшла й перемога хорівської «Надії»: ківерцівському «Колосу» має бути за щастя той факт, що зі своїх моментів команда з Локачинського реалізувала лише три…

Чемпіонат Волині. Група 1. 15-й тур

19 травня (субота)

Агропродукт (Горохів) – Ковель-Волинь (Ковель) 0:2 (Максим Самойліч, 10, 90+2)

Колос (Ківерці) – Надія (Хорів) 0:3 (Вадим Видихай, 23, 68, Олег Кодлубай, 55)

20 травня (неділя)

ЛСТМ (Луцьк) – ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) 1:2 (Ігор Махнюк, 5, пенальті – Назарій Богомаз, 35, Андрій Зінь, 83, пенальті)

Ласка (Боратин) – Стир (Старий Чорторийськ) 5:0 (Юрій Шаула, 16, Максим Ядловський, 61, 66, Роман Степанов, 83, 86)

19

Нововолинський «Шахтар» продемонстрував спортивну злість від невиходу до першої «вісімки» чемпіонату області. Щоправда, у очному протистоянні з «Вікторією» усе починалося не за планом «волинських гірників»: Андрій Бойко швидко відкрив рахунок, а гості з Луцького району могли розвивати перевагу, однак не реалізували свої гольові можливості. А далі Максим Обертас, Юрій Кошелинський та компанія по-справжньому «понеслися» та ще в першому таймі вирішили долю матчу. До фінального свистка команди влаштували справжній «гольовий феєрверк» (7:3), а колектив з Нововолинська швиденько позначив себе, як головного фаворита у боротьбі за дев’яту сходинку першості.

Завадити цьому досягненню «Шахтаря» реальні шанси матиме лише «Торпедо». Команда з Копачівки також розпочала другий етап чемпіонату Волині з перемоги: «хет-трик» Дмитра Медунецького забезпечив команді Сергія Богунова «вікторію» у Любешові. Не можна не відзначити й другий поспіль успіх «Турії»: команда Юрія Ковальчука знову не пропустила та взяла важливий заліковий пункт у Іваничах проти місцевого «Колоса», а тому боротьба внизу турнірної таблиці також лише розпочинається.

Чемпіонат Волині. Група 2. 15-й тур

Шахтар (Нововолинськ) – Вікторія (Луцький район) 7:3 (Максим Обертас, 14, 47, Роман Романюк, 15, 23, Юрій Кошелинський, 28, 79, Андрій Ляшук, 49 – Андрій Бойко, 7, Богдан Турчик, 57, Володимир Баденчук, 71)

НФК Колос (Іваничі) – Турія (Затурці) 0:0

Прип’ять (Любешів) – Торпедо (Копачівка) 1:4 (Володимир Будько, 90, пенальті – Дмитро Медунецький, 11, 61, 84, Андрій Михалюк, 75)