15
Травня

Сенсаційні Затурці, Горохів у «четвірці», Володимир в очікуванні: огляд 14-го туру чемпіонату Волині

Останній тур подарував цікаві протистояння, а доля останньої путівки у першу «вісімку» другого етапу змагань визначиться у Нововолинську, куди завітають лідери групи «Б» з «Ковеля-Волині».

У групі «А» єдиною інтригою залишалось визначення точного складу «топ-четвірки», яка представлятиме південну зону у наступному раунді першості. Утім, і «Вікторії», і «Агропродукту» потрібно було в першу чергу сподіватися на невдачу фіналістів Кубка Федерації з «Торпедо». І передумов для такої невдачі підопічних Сергія Богунова було не так багато, адже вони грали проти єдиної команди першості, яка ще не здобувала залікових очок. Але сенсація таки сталася – єдиний гол «Турії» на останніх хвилинах приніс Затурцям першу «вікторію» сезону, а невдачею команди з Копачівки скористався «Агропродукт»: футболісти з Горохова упевнено обіграли «Олімпію».

«Вікторія» трималася проти чинних чемпіонів Волині цілий тайм, а після перерви захист команди з Луцького району таки дав тріщину, а у ворота гостей влетіло аж шість голів. Особливо розстарався Тарас Кабанов, який після «хет-трику» скоротив відставання від партнера по команді – Ігора Махнюка – у суперечці за звання кращого бомбардира чемпіонату. А боратинська «Ласка» здобула упевнену перемогу в Ківерцях та має шанси у таблиці другого етапу бути на рівних з «Ковелем-Волинню»…

Чемпіонат Волині. 14-й тур. Група «А»:

Агропродукт (Горохів) – Олімпія (Княгининок) 8:1 (Роман Крот, 6, Олександр Скопик, 14, Михайло Жук, 16, 40, 55, Юрій Завиднюк, 60, автогол, Назарій Лич, 77, Олександр Хамула, 90 – Тарас Лукашук, 30)

Турія (Затурці) – Торпедо (Копачівка) 1:0 (Олександр Ткачук, 79)

Колос (Ківерці) – Ласка (Боратин) 1:5 (Юрій Чепура, 21, пенальті – Валентин Кривицький, 11, Назарій Сеник, 44, Сергій Ясінський, 71, Олександр Назарчук, 82, Максим Ядловський, 88)

ЛСТМ (Луцьк) – Вікторія (Луцький район) 6:1 (Андрій Кодлубай, 48, Тарас Кабанов, 54, 60, 64, Ігор Махнюк, 58, Микола Жук, 87 – Віталій Тележинський, 78)

8. Турія 14 1 0 13 4-62 3

У другій групі заочну боротьбу за четверту сходинку першого етапу ведуть «ДЮСШ-ВІК» та «Шахтар». Хлопці з Володимира-Волинського свою частину завдання виконали на «відмінно» та ще до перерви забили чотири «сухі» голи у ворота «Прип’яті», довівши у підсумку матч до розгрому опонентів. А от сьогодні, 15 травня, й визначиться доля четвертої сходинки, коли свій матч нововолинський «Шахтар» зіграє проти лідерів групи з «Ковеля-Волині».

У іншому поєдинку зустрічалися друга та третя команди групи, а «Стир» здобув важливу перемогу над хорівською «Надією». Любомльський «Рубіж» продовжив своє «піке» та у матчі проти «лобового» конкурента – «Колоса» з Іванич – зазнав розгромної поразки.

14-й тур. Група «Б»

Стир (Старий Чорторийськ) – Надія (Хорів) 2:1 (Назарій Демчук, 7, автогол, Петро Петрук, 52 – Дмитро Білик, 90+2)

НФК Колос (Іваничі) – Рубіж (Любомль) 6:1 (Дмитро Лисенко, 21, Валентин Сівер, 23, Анатолій Магдюк, 37, 41, Артем Матвійчук, 77, Ілля Курбай, 86 – Володимир Маляс, 46)

Припять (Любешів) – ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) 0:11 (Юрій Соломатін, 8, 60, 76, Олександр Мартинюк, 14, 56, Костянтин Гомон, 32, 39, 70, Максим Сабатюк, 75, Назарій Ожеховський, 80, 83)

1. ФЦ Ковель-Волинь 13 11 1 1 45-10 34
2. Надія 14 9 1 4 33-21 28
3. Стир 14 8 3 3 29-21 27
4. ДЮСШ-ВІК 14 7 1 6 37-20 22
5. Шахтар 13 7 0 6 38-17 21
6. НФК Колос І 14 3 2 9 20-29 11
7. Рубіж 14 3 2 9 21-49 11
8 Прип'ять 14 1 2 11 15-71 5