13
Квітня

Запрошуємо на фінал Кубка Федерації!

Неділя, 15 квітня. Стадіон «Підшипник» (м. Луцьк). ФЦ «Ковель-Волинь» – «Торпедо» (Копачівка). Початок матчу – 17:00.

Чемпіонат Волині на повну готується до офіційного відновлення сезону, а останнім «штрихом» у цій фазі повинне стати фінальне протистояння традиційного весняного турніру під егідою ФФВ – Кубка Федерації. Не зовсім звично, але вирішальний матч турніру відбудеться без луцьких колективів: у фіналі між собою зійдуться «Ковель-Волинь» та «Торпедо» з Копачіівки. Останні чотири Кубки Федерації незмінно вигравали команди з обласного центру (тричі «ЛСТМ» та одного разу «Волиньагротех»), тож цього сезону трофей точно поміняє своє місце дислокації як мінімум на рік.

Обидва колективи подолали нелегкий шлях до фіналу. Ковельчани протягом турніру двічі грали проти незручного та непередбачуваного «Стиру», який і пройшли у драматичному та емоційному півфінальному матчі. Тоді підопічні Юрія Романчука зуміли вирвати перевагу, граючи у меншості після вилучення Віталія Романчука (який, власне, через дискваліфікацію й пропустить недільний фінал). «Торпедо» ж у півфіналі здолали команду-несподіванку – «Волинь-ПТУ №27» з Берестечка – з аналогічним рахунком 2:1.

На перший погляд, у парі є яскраво виражений фаворит. Ковельчани протягом останніх років дуже вдало грають проти «Торпедо». До прикладу, минулого сезону шляхи команд перетиналися як у чемпіонаті Волині, так і в обласному Кубку та Кубку Федерації. Гравці «Ковеля-Волині» святкували перемоги в усіх чотирьох поєдинках з сумарним рахунком 15:2. Утім, всі історичні розклади навряд чи зіграють якусь роль в майбутньому протистоянні – на «Підшипнику» в неділю команди розпочнуть «з чистого аркуша»