03
Травня

Семінар 2021 року від УАФ

Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Волині запрошують взяти участь у семінарі з питань введення гравців до Єдиної бази даних УАФ на обласному та районному рівнях, умов виплат компенсацій та підготовку футболістів, який відбудеться 5 травня (середа) 2021 року о 13:00 год в конференц-залі стадіону "Авангард" (м. Луцьк, пр.Перемоги 7А).

Для удосконалення та спрощення процедури реєстрації футболістів в Базі даних УАФ з подальшим присвоєнням кожному гравцю міжнародного індетифікатора ФІФА ID  Українська асоціація футболу дає можливість районним( міським) федераціям, командам (клубам), ДЮСЗ самостійно реєструвати гравців, які беруть участь у обласних та районних змаганнях, та навчаються у ДЮСЗ тощо.

Зміни проводяться, в першу чергу, для зацікавленості команд на місцях у реєстрації гравців, адже тільки при правильній реєстрації в Базі даних УАФ виплати компенсації за підготовку футболістів та виплати за механзімом солідарності будуть розподілятися безспосередньо ФІФА згідно інформації, яка буде відображена Базі даних УАФ.

Семінар буде проводитися представниками Комітету статусу і трансферів Української асоціації футболу.

Участь у семінарі обов'язкова. У присутності на семінарі, в першу чергу, зацікавлені саме районні (міські) федерації футболу, клуби (команди), ДЮСЗ області, оскільки тільки при проходженні семінару та правильного введення гравців в Базу даних в майбутьному будуть проводитись фінансові компенсації, виплати за виховання футболістів.