23
Жовтня

З центра поля – до збереження лідерства!

Огляд восьмого туру чемпіонату Волині з футболу

Чудо-гол Олександра Назарчука залишив «Вотранс» на першому місці змагань, «Ковель-Волинь» опустився середину таблиці, а у Володимирі-Волинському сталася головна сенсація туру.

Лідери чемпіонати грали з другого дня на третій після матчу Кубка України серед аматорів проти «Демні». Ставка на оптимальний стан команди у першому таймі спрацювала – господарі поля двічі заробляли пенальті, щоправда, Олександр Назарчук реалізував лише один із них. Як виявилось, капітан луцької команди приберіг свою точність для шедеврального гола з центра поля, який він «закинув за комірець» Дмитру Дувакіну ще до перерви. А от після «антракту» ситуація на полі кардинально змінилася: по-спортивному злі ковельчани добряче тиснули на суперника і могли розраховувати на очки у протистоянні. Утім, спромоглися вони лише на гол престижу вже у компенсований арбітром час, а тому «Вотранс» зберігає лідерство у чемпіонаті області.

Щоправда, як і раніше, таке лідерство не є одноосібним. Інша луцька команда – «ЛСТМ» – також виграла свій матч. Тарас Кабанов та Олександр Неделюк ще у дебюті поєдинку сформували вагому перевагу чинних чемпіонів області, а до кінця першого тайму команди обмінялися голами. А от у другому замість спокійної перемоги «будівельники» добряче попсували нерви головному тренеру Олегу Федюкову, влаштувавши гольову перестрілку з «Торпедо». Треба віддати належне гостям – вони билися як могли, однак у підсумку таки поступилися з «хокейним» рахунком 4:6. Таким чином, команда із Копачівки перервала п’ятиматчеву серію без поразок.

«Боратин» досить переконливо розібрався з «Рожищем». Хорошим початок матчу видався для Сергія Ясінського, який оформив «дубль». А далі команди обмінялися голами з пенальті, після чого команда Олександра Антонюка упевнено довела матч до перемоги. Як виявилося, дуже важливої – конкуренти у боротьбі за третю сходинку таблиці з «ДЮСШ-ВІК» обстріляли стійки та поперечини воріт «Колоса», однак забити бодай раз ківерцівським суперникам не змогли. Натомість, гарний обвідний удар Едуарда Веселухи наприкінці поєдинку залишив команду Віктора Сквіри ні з чим – 0:1.

«І тут Тараса понесло»: головний бомбардир нововолинського «Шахтаря» знову забив, а його команда святкувала розгромну перемогу над «Агропродуктом». Як і луцький «Фенікс», який упевнено переграв аутсайдерів змагань з іваничівського «Колоса». У битві невдах першого кола чемпіонату Волині гору взяла «Надія». Голи Володимира Брича та Дмитра Бондарчука, здавалося б, внесли інтригу в поєдинок та організували камбек нещодавнього володаря Кубка Волині, однак Дмитро Холодзіон на третій компенсованій хвилині таки вивів «Надію» з передостаннього місця таблиці і опустив туди «Стир».

Чемпіонат Волині. Вища ліга, 8 тур

20 жовтня (субота)

Вотранс (Луцьк) – ФЦ Ковель-Волинь (Ковель)  2:1 (Олександр Назарчук, 12, пен, 33 – Андрій Заліпа, 90+2)

Агропродукт (Горохів) – Шахтар (Нововолинськ)  0:4 (Михайло Полетій, 43, Тарас Пучковський, 48, Андрій Сісарук, 65, 69)

Фенікс (Луцьк) – НФК Колос (Іваничі)  3:1 (Володимир Баденчук, 48, Павло Ольшевський, 64, Богдан Мізюк, 87 – Назар Ожеховський, 76)

21 жовтня (неділя)

ЛСТМ (Луцьк) – Торпедо (Копачівка)  6:4 (Тарас Кабанов, 4, Олександр Неделюк, 6, Михайло Зайчук, 37, 52, Дмитро Зінкевич, 60, Андрій Кодлубай, 89 – Богдан Драган, 41, 71, Дмитро Горщарук, 60, аг, Дмитро Медунецький, 67)

НФК Боратин – ФК Рожище  3:1 (Сергій Ясінський, 7, 15, Роман Степанов, 42, пен – Андрій Сасовський, 30, пен)

ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) – Колос (Ківерці)  0:1 (Едуард Веселуха, 89)

Стир (Старий Чорторийськ) – Надія (Хорів)  2:3 (Володимир Брич, 81, Дмитро Бондарчук, 85 – Ігор Дума, 44, 57, Дмитро Холодзіон, 90+3)