17
Жовтня

«Вотранс» поступається «Демні» у Кубку України

Підопічні Романа Максимюка програли через помилки у захисті…

На третьому етапі Кубка України серед аматорських команд «Вотрансу» доля принесла дуже серйозного суперника. СКК «Демня» є знаним клубом в українському футболі та одним з найкращих колективів сильного чемпіонату сусідньої Львівщини. Інтерес до поєдинку підігрівала і присутність на матчі голови Федерації футболу Волині Віталій Кварцяного, і керівництва та тренерського штабу футбольного клубу «Волинь». До слова, один із тренерів головної команди області Павло Котовенко свого часу декілька років присвятив саме грі та керівництву «Демні». Під час матчу зізнався – більше таки переживав за гостей поєдинку…

А на полі з перших хвилин ініціативу намагався захопити саме «Вотранс». Утім, крім декількох небезпечних стандартів гості під орудою досвідченого екс-гравця «Волині» та інших українських клубів Юрія Войтовича створити не дали. Натомість, двічі могли забивати – ворота команди Романа Максимюка рятувала стійка та неточність опонентів. Могло залетіти і у Максима Обертаса – його подача з флангу опускалася прямісінько у «дев’ятку» воріт «Демні», однак голкіпер перевів м’яч на кутовий. А далі гості таки досягли свого: атака другим темпом завершилася прострілом, який півзахисник «Демні» замкнув на дальній стійці – 0:1. Таким рахунок і залишився після першого тайму.

А от у середині другого волинянам відверто не пощастило. Протягом п’яти хвилин вони пропустили зовсім необов’язкові голи через неузгодженість у захисті. Вихід Павла Рибковського та Юрія Соломатіна не допоміг – свої атаки «вотрансівці» не реалізували. А тому підсумок першої зустрічі команд став не зовсім задовільним для нашої команди – 0:3.

Керманич господарів поля Роман Максимюк після матчу вказав на те, що «Вотранс» все ще залишається по суті новою командою. «Нам лише три місяці, тому працювати, звичайно, є над чим. Тим більше, що і цю дуель ми ще не програли, а у виїзному матчі намагатимемося усіма силами взяти реванш. Разом із тим, не будемо забувати, що ми також ще граємо у чемпіонаті області, і наш пріоритет – вдало виступити саме там. Тож лишається лише працювати від гри до гри, у кожній з яких – боротися за перемогу», - прокоментував гру екс-гравець «Волині» та збірної України.

Підтвердив слова колеги і добре знаний луцьким любителям футболу Юрій Войтович. «У цьому протистоянні ще нічого не вирішено, і зрозуміло, що ми ні у якому разі не будемо закидувати шапками суперників у наступному матчі. А до Луцька було дуже приємно повернутися, як і побачитися з Андрієм Тлумаком, Андрієм Сапугою та Павлом Котовенком, яких добре знаю. Поспілкувалися також з Віталієм Кварцяним, якого завжди поважав за його чесність та прямоту. І взагалі – у Луцьку минули одні з найкращих часів у моїй кар’єрі», - поділився враженнями від приїзду досвідчений футбольний ветеран.

Наступний матч команди зіграють на Львівщині 24 жовтня. А вже цієї суботи, 20 жовтня, «Вотранс» зіграє центральний матч наступного туру обласної першості проти «Ковеля-Волині».